opiniotworcze
wSieci Historii Gazeta Bankowa
     
20.09.2018

8. urodziny portalu wPolityce.pl! Jarosław Kaczyński laureatem nagrody Biało-Czerwone Róże Portalu wPolityce.pl

W tym roku portal wPolityce.pl obchodzi swoje 8. urodziny! To był wyjątkowo wieczór, w trakcie którego redakcja portalu wPolityce.pl wraz z Przyjaciółmi i Czytelnikami świętowała osiem lat działalności.

czytaj dalej

 
18.09.2018

8 urodziny Portalu wPolityce.pl – obejrzyj w telewizji wPolsce.pl tę wyjątkową uroczystość

W środę, 19 września 2018 roku, redakcja portalu wPolityce.pl spotka się ze swoimi Czytelnikami i Przyjaciółmi, by świętować swoje 8. Urodziny. Relacja live z tej wyjątkowej uroczystości dostępna będzie w telewizji wPolsce.pl już od godz. 19.00.

czytaj dalej

10.09.2018

Kup „Sieci” z wyjątkowym prezentem!

Od poniedziałku, 10 września dostępne jest nowe wydanie tygodnika Sieci wraz wyjątkowym prezentem  - do każdego wydania dołączony jest odblaskowy brelok do zawieszenia lub noszenia na ręku.

czytaj dalej

29.08.2018

To już 300 numer tygodnika Sieci!

Tysiące artykułów, setki wywiadów, przyciągające okładki! Na rynku ukazało się właśnie 300 wydanie tygodnika Sieci. Idziemy dalej, razem z Wami, naszymi Czytelnikami. Czytajcie Sieci  - największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.

 

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.