wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

27 kwietnia 2018

Kolejny sukces! Portal wPolityce.pl i tygodnik "Sieci" w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów

Portal wPolityce.pl oraz tygodnik „Sieci” po raz kolejny w czołówce cytowalności!

W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Instytut Monitorowania Mediów nasz portal i tygodnik znów znalazły się w ścisłej czołówce pod względem cytowalności w marcu.

„Sieci” znalazło się na drugim miejscu wśród najczęściej cytowanych tygodników. Naszą gazetę wyprzedził jedynie Newsweek. Inne media aż 224 razy cytowały nasze treści.

 

Z kolei portal wPolityce.pl jest trzecim najczęściej cytowanym portalem internetowym. A przy okazji jedynym medium konserwatywnym, które znalazło się w zestawieniu IMM za marzec 2018 roku.

 

Nasz portal jest też jednym z trzech portali, które znalazły się w ogólnym zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów.

 

 

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.