wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

21 sierpnia 2018

1 rok telewizji wPolsce.pl i wyjątkowe wyróżnia z tej okazji!

Telewizja wPolsce.pl w czerwcu br. obchodziła swoje pierwsze urodziny. Pozostając w wakacyjnym nastroju, redakcja telewizyjna Grupy Medialnej Fratria zaprosiła Pracowników, Przyjaciół i Gości na świętowanie tej wyjątkowej rocznicy na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Impreza urodzinowa połączona będzie z uroczystym wręczeniem nagród telewizji wPolsce.pl.

Podczas uroczystości urodzinowych po raz pierwszy w historii stacji zostaną wręczone wyjątkowe statuetki. W rocznicę powstania telewizji wPolsce.pl redakcja postanowiła przyznać Złote Kamery dla tych gości stacji, którzy pozytywnie zaskoczyli widzów i dziennikarzy, okazali się odkryciem telewizyjnym minionego roku. Wśród kandydatów do tego wyróżnia znaleźli się ci goście wPolsce.pl, którzy należą do nowego pokolenia uczestników życia publicznego.

W pierwszej edycji nagrody ostateczny wybór padł na osoby, które zdaniem redakcji szczególnie zasłużyły na tytuł telewizyjnego odkrycia sezonu 2017/2018 i dobrze rokują na przyszłość. Laureatów tego wyjątkowego wyróżnienia poznamy wieczorem, podczas imprezy urodzinowej zorganizowanej dla Pracowników i Przyjaciół stacji. Relację z urodzin zobaczyć będzie można już od środy, 22 sierpnia, w telewizji wPolsce.pl – zapraszamy do śledzenia.

Telewizję wPolsce.pl można oglądać w internecie:

    www.wPolsce.pl
    www.wPolityce.pl
    https://www.youtube.com/c/TelewizjawPolsce
    https://www.facebook.com/TelewizjawPolsce
    https://pilot.wp.pl/tv#wpolsce-pl-hd

Cyfrowy Polsat na pozycji 196

UPC Polska Mediabox pozycja 339, Horizon/Kaon pozycja 121

I wybranych sieciach przewodowych.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.