wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

20 września 2018

8. urodziny portalu wPolityce.pl! Jarosław Kaczyński laureatem nagrody Biało-Czerwone Róże Portalu wPolityce.pl

W tym roku portal wPolityce.pl obchodzi swoje 8. urodziny! To był wyjątkowo wieczór, w trakcie którego redakcja portalu wPolityce.pl wraz z Przyjaciółmi i Czytelnikami świętowała osiem lat działalności.

Uroczystości  urodzinowe odbyły się w Forcie Sokolnickiego w Warszawie w środę, 19 września 2018 roku. Spotkanie zgromadziło liczne grono dziennikarzy, publicystów oraz Przyjaciół i  Czytelników portalu.

Z okazji urodzin wPolityce.pl, specjalny list skierował marszałek Senatu Stanisław Karczewski.  - Portal wPolityce.pl jest dla mnie wiodącym źródłem wiarygodnych informacji, ponieważ nie ma w nim manipulacji właściwych dla mediów określanych mianem mainstreamowych - podkreślił marszałek Senatu.

Z kolei premier Mateusz Morawiecki zwrócił uwagę, że wPolityce.pl jest jednym z najbardziej opiniotwórczych portali, tworzonym z pasją.

W czasie jubileuszowej uroczystości po raz drugi wręczona została wyjątkowa nagroda - statuetka Biało-Czerwonych Róż wPolityce.pl. Tegorocznym laureatem został prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Laudację na cześć laureata nagrody wygłosił Michał Karnowski. - 6 kwietnia 2010 r. wyszedłem z gabinetu prezesa Kurtyki. Wspomniałem mu, że po głowie chodzi nam pomysł stworzenia portalu. Z entuzjazmem zachęcił mnie do działania i umówiliśmy się na spotkanie. (…) Czarna smoleńska chmura zasnuła nasze niebo — opowiadał o początkach portalu wPolityce.pl. -     [Jarosław Kaczyński] Umiał dać impuls wielu środowiskom tworzenia wysp, które później złożył się na archipelag wolności i wywalczyły zmianę — wygłaszał Michał Karnowski.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości odbierając nagrodę z rąk prezesa Grupy Medialnej Fratria, Romualda Orła i Marzeny Nykiel, Redaktor Naczelnej Portalu wPolityce.pl, stwierdził:  - Nie byłem demiurgiem wszystkiego, co się w Polsce działo. Po tragedii smoleńskiej doszło do aktywizacji wielu grup społecznych, wielu ludzi przedtem biernych, podjęło aktywność. Wielu ludzi zaczęło być bardziej aktywnych. Były wspaniałe pomysły, jak ten pomysł z portalem. Tylko dzięki temu można było zmienić bieg historii w Polsce, który rzeczywiście wydawał się zdeterminowany przez ogromną przewagę zasobów naszych przeciwników. Ale udało się, a ja byłem tylko skromnym pracownikiem winnicy pańskiej – powiedział Jarosław Kaczyński.

Uroczyste urodziny były również okazją do zaprezentowania nowej inicjatywy „Facts from Poland” - anglojęzycznej wersji portalu wPolityce.pl.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.