wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

18 września 2018

8 urodziny Portalu wPolityce.pl – obejrzyj w telewizji wPolsce.pl tę wyjątkową uroczystość

W środę, 19 września 2018 roku, redakcja portalu wPolityce.pl spotka się ze swoimi Czytelnikami i Przyjaciółmi, by świętować swoje 8. Urodziny. Relacja live z tej wyjątkowej uroczystości dostępna będzie w telewizji wPolsce.pl już od godz. 19.00.

Urodziny portalu to doskonała okazja do wspomnień i podziękowania tym, dzięki którym niewielki portal stał się opiniotwórczym medium, zmieniającym też rolę dziennikarstwa internetowego - stawiającym na profesjonalizm, wysokiej jakości publicystykę i sprawdzone wiadomości.

Podczas urodzin zostanie również wręczone wyjątkowe wyróżnienie. Redaktor naczelna portalu i prezes Grupy Medialnej Fratria Romuald Orzeł wręczą statuetkę Biało-Czerwonych Róż wPolityce.pl.

Wyróżnienie to po raz pierwszy zostało przyznane w 2017 r. Pierwszą statuetkę z rąk  Marzeny Nykiel, redaktor naczelnej wPolityce.pl oraz Michała i Jacka Karnowskich odebrał publicysta Bronisław Wildstein. Drugą statuetką Biało-Czerwonych Róż Portalu w Polityce.pl został uhonorowany Piotr Woźniak, prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.  - Zarządza niezwykłym bogactwem, bo bogactwem naturalnym. Podejmowanymi działaniami rozgrzewa też polskie serca. Wielokrotnie dał dowód patriotyzmu gospodarczego, który wyróżnia troska o racjonalne gospodarowanie strategicznymi zasobami kraju oraz zapewnienie Polsce bezpieczeństwa energetycznego i budowy silnego, stabilnego Państwa – powiedział Maciej Wośko odczytując w czerwcu 2017 r. laudację na cześć laureata nagrody portalu wPolityce.pl.

Zapraszamy na transmisję na żywo z uroczystości – w środę 19 września od godz. 19 na antenie telewizji wPolsce.pl.

Oglądajcie nas:

Cyfrowy Polsat na pozycji 196

UPC Polska Mediabox pozycja 339, Horizon/Kaon pozycja 121

 

W internecie:

   www.wPolsce.pl 

    www.wPolityce.pl

    https://www.youtube.com/c/TelewizjawPolsce

    https://www.facebook.com/TelewizjawPolsce

    https://pilot.wp.pl/tv#wpolsce-pl-hd

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.