wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

7 kwietnia 2015

Bronisław Wildstein publicystą tygodnika „wSieci”

Bronisław Wildstein, jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy, publicystów i pisarzy opozycyjnych dołączył do zespołu największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce. Redakcja zapowiada, że co tydzień na łamach pisma publikowany będzie obszerny felieton publicysty. Teksty Wildsteina pojawią się też na portalu wPolityce.pl.

W najnowszym wydaniu tygodnika, poza felietonem Bronisława Wildsteina, opublikowana została jego wnikliwa analiza postępowania rządów Platformy wobec tragedii z 10 kwietnia 2010 roku i całego śledztwa smoleńskiego. „Za przekazanie śledztwa Moskwie, w czego efekcie zbadanie katastrofy zostało uniemożliwione, Tusk powinien stanąć przed Trybunałem Stanu” – pisze wprost Bronisław Wildstein na łamach „wSieci”.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zespół naszego okrętu flagowego - „wSieci”, zyskuje autora niezwykle szanowanego, cenionego i co najważniejsze czytanego – mówi Tomasz Przybek, prezes Grupy Medialnej Fratria, wydawca tygodnika „wSieci”, portalu wPolityce.pl. – Od początku istnienia wydawnictwa konsekwentnie budujemy markę opartą na współpracy z doskonałymi dziennikarzami i najlepszej publicystyce. Pozyskanie Bronisława Wildsteina oceniam jako milowy krok właśnie w kierunku budowania silnego, konserwatywnego medium opinii.

Bronisław Wildstein publikował dotąd na łamach tygodnika „Do Rzeczy”, z którym, jak sam podkreśla - nie rozstał się w gniewie. „Jestem wdzięczny kolegom za niezwykłą przygodę, jaką była możliwość współtworzenia tygodnika „Do Rzeczy”, a czytelnikom za zainteresowanie. Liczę, że będziemy się jeszcze spotykali” – napisał w pożegnalnym felietonie. Od dziś teksty Wildsteina można przeczytać na łamach „wSieci”.

- To dla nas wielki zaszczyt, że do zespołu "wSieci" dołączył Bronisław Wildstein, jeden z najwybitniejszych polskich publicystów i pisarzy – mówi Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci”. - To z pewnością jedna z najważniejszych dat w historii "wSieci". To także wydarzenie, które wzmocni pozycję naszego pisma jako największego konserwatywnego tygodnika opinii.

Tygodnik „wSieci” zamknął ubiegły rok ze średnią sprzedażą ogółem w okresie styczeń – listopad 2014 na poziomie 77 036 egzemplarzy; dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Grupa Medialna Fratria jest też wydawcą miesięcznika „wSieci Historii” - najwyższa sprzedaż wśród magazynów historycznych - 30 412 egz., sprzedaż ogółem w listopadzie 2014; dane ZKDP. Grupa wydaje też miesięczniki „Gazeta Bankowa” i „Fronda”. Jest też wydawcą jednego z najbardziej opiniotwórczych portali w Polsce – wPolityce.pl (drugie miejsce w rankingu najbardziej opiniotwórczych portali internetowych wg. Instytutu Monitorowania Mediów).

Nowe wydanie tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 7 kwietnia br., teraz także w formie e-wydania dostępnego na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.