wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

Już po raz piaty wybierzemy Człowieka Wolności 2017 tygodnika Sieci

Rozpoczęła się kolejna edycja wyjątkowego plebiscytu tygodnika Sieci. Już po raz piąty Czytelnicy oraz Kapitała zdecydują, do kogo trafi nasze wyjątkowe wyróżnienie. Wybierzmy razem Człowieka Wolności 2017 tygodnika Sieci!

Plebiscyt zorganizowaliśmy po raz pierwszy w 2013 roku. Ideą plebiscytu jest uhonorowanie Polaków szczególnie zasłużonych dla budowy demokracji i obrony wolności słowa w naszym kraju. Szukamy patrioty, dla którego wolność jest wartością najważniejszą, a jej ochrona i szerzenie codzienną powinnością.

W zeszłym roku tytuł Człowieka Wolności otrzymał Premier Jarosław Kaczyński, za rok 2015 nagrodziliśmy Prezydenta Andrzeja Dudę. Laureatami dwóch wcześniejszych edycji byli poeta Jarosław Marek Rymkiewicz (2014) i historyk prof. Krzysztof Szwagrzyk (2013).

Od 30 października do 24 listopada 2017 r. można zgłaszać swoich kandydatów do naszego wyjątkowego wyróżnienia.

Zapraszamy Czytelników, by razem z nami wybierali Człowieka Wolności 2017. Aby zgłosić kandydata do plebiscytu wystarczy kupić tygodnik Sieci ze specjalnym kuponem, który uprawnia do oddania głosu. Prosimy wypełnić kupon i przesłać go do 24 listopada 2017 r. na adres: Fratria Sp. z o.o., ul. Finlandzka 10, 03-903 Warszawa, z dopiskiem „Plebiscyt”.

Głosować można również na www.wsieciprawdy.pl. Tam też dostępny jest regulamin plebiscytu.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.