wSieci Historii Gazeta Bankowa
   
10.09.2018

Kup „Sieci” z wyjątkowym prezentem!

Od poniedziałku, 10 września dostępne jest nowe wydanie tygodnika Sieci wraz wyjątkowym prezentem  - do każdego wydania dołączony jest odblaskowy brelok do zawieszenia lub noszenia na ręku.

czytaj dalej

29.08.2018

To już 300 numer tygodnika Sieci!

Tysiące artykułów, setki wywiadów, przyciągające okładki! Na rynku ukazało się właśnie 300 wydanie tygodnika Sieci. Idziemy dalej, razem z Wami, naszymi Czytelnikami. Czytajcie Sieci  - największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.

 

22.08.2018

Złote Kamery Telewizji wPolsce.pl przyznane

Podczas pierwszych urodzin telewizji wPolsce.pl przyznano - po raz pierwszy - wyjątkowe wyróżnienia – Złote Kamery Telewizji wPolsce.pl.

czytaj dalej

21.08.2018

1 rok telewizji wPolsce.pl i wyjątkowe wyróżnia z tej okazji!

Telewizja wPolsce.pl w czerwcu br. obchodziła swoje pierwsze urodziny. Pozostając w wakacyjnym nastroju, redakcja telewizyjna Grupy Medialnej Fratria zaprosiła Pracowników, Przyjaciół i Gości na świętowanie tej wyjątkowej rocznicy na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Impreza urodzinowa połączona będzie z uroczystym wręczeniem nagród telewizji wPolsce.pl.

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.