wSieci Historii Gazeta Bankowa
   
20.04.2018

Promocja na wiosnę – subskrypcja za pół ceny lub wyjątkowy prezent!

Trwa wyjątkowa promocja dla Czytelników tygodnika Sieci, miesięcznika wSieci Historii i portalu wPolityce.pl. Tylko teraz dostęp do miesięcznej subskrypcji Sieci Przyjaciół kosztuje jedynie 9,99 zł. Z kolei wybór półrocznej subskrypcji premiowany jest wyjątkową publikacją – książką Michała i Jacka Karnowskich „Pilnujemy Polski”. Każdy, kto zdecyduje się na roczny dostęp otrzyma w prezencie unikatowy t-shirt marki Red is Bad z wyhaftowanym logo tygodnika Sieci.

czytaj dalej

20.03.2018

Wyjątkowe dodatki historyczne dla czytelników tygodnika Sieci i członków Sieci Przyjaciół

„Bohaterowie Niepodległej” oraz „Polacy, którzy zmienili świat” – to unikatowe dodatki, które w 2018 roku otrzymują Czytelnicy tygodnika „Sieci”. Teraz cały cykl dostępny będzie również dla prenumeratorów Sieci Przyjaciół.

czytaj dalej

14.02.2018

Julia Przyłębska Człowiekiem Wolności tygodnika Sieci

Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska została laureatką plebiscytu Człowiek Wolności 2017 tygodnika „Sieci”.  Laureatka odebrała nagrodę 12 lutego, podczas uroczystej gali organizowanej przez grupę medialną Fratria.  - Wolność jest darem, ale również nieustannym zadaniem, dlatego nagrodę odbieram jako zobowiązanie – powiedziała prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, odbierając statuetkę W jak Wolność.

czytaj dalej

08.02.2018

W poniedziałek uroczysta gala Człowiek Wolności 2017 tygodnika „Sieci”. Laureatką Julia Przyłębska

Uroczysta gala Człowiek Wolności 2017 tygodnika „Sieci”, odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12. lutego, w warszawskim Hotelu Marriott. Podczas uroczystości uhonorowana zostanie Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska. To już piąta edycja plebiscytu, który wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla wolnej Polski.

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.