wSieci Historii Gazeta Bankowa
   
03.10.2017

Telewizja wPolsce.pl rozbudowuje zasięg i rozszerza ramówkę

Po przyznaniu koncesji przez KRRiT Fratria rozpoczyna budowanie zasięgu telewizji wPolsce.pl. Od października pojawią się ponadto nowe formaty w ramówce stacji.

czytaj dalej

20.06.2017

Ruszyło studio telewizyjne wPolsce.pl. Pierwszym gościem premier Beata Szydło

W poniedziałek 19 czerwca o godz. 9.00 nadawanie rozpoczęło studio telewizyjne wPolsce.pl. Pierwszym gościem wPolsce.pl była premier Beata Szydło. Rozmowę poprowadził Michał Karnowski. Pierwsze pasmo premierowe obejrzało ponad 100 tysięcy osób.

czytaj dalej

13.06.2017

Bronisław Wildstein i Piotr Woźniak ze statuetkami Biało-Czerwonych Róż Portalu wPolityce.pl

Podczas uroczystości jubileuszowych portalu wPolityce.pl wręczono po raz pierwszy wyjątkowe nagrody - statuetki Biało-Czerwonych Róż Portalu wPolityce.pl. honorujące osoby, dzięki którym niezależne media przetrwały w trudnej rzeczywistości politycznej i biznesowej po 2010 roku. Statuetki otrzymali: wybitny publicysta Bronisław Wildstein oraz prezes PGNiG Piotr Woźniak.

czytaj dalej

12.06.2017

Portal wPolityce.pl obchodzi 7 urodziny – zobacz relację live z wyjątkowej uroczystości

Siedem lat temu kilku dziennikarzy stworzyło od podstaw nowy portal wPolityce.pl. Jedyne co mieli, to cel i wizję. Wizję Polski nieco innej, niż ta w której wtedy żyli. To przyświecało przedsięwzięciu, które budowane było od podstaw, od jednego biurka, kilku domowych komputerów i sprawdzonej grupy ludzi.

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.