opiniotworcze wSieci Historii Gazeta Bankowa
     
21.01.2016

Uchwała nr 33/2015 Zarządu ZKDP z dnia 17 września 2015 roku

Odpis Uchwały nr 33/2015 Zarządu ZKDP z dnia 17 września 2015 roku w sprawie naruszenia przez Fratria Sp. z o.o. postanowień Statutu i Regulaminu kontroli nakładu i dystrybucji prasy zarejestrowanej w ZKDP. 

czytaj dalej

15.12.2015

„wSieci” na Facebooku najbardziej interaktywnym tygodnikiem w Polsce!

W listopadowym podsumowaniu Fanpage Trends opisującym działania polskich fanpage’y na Facebooku po raz kolejny wysoko w kategorii „prasa” znalazł się profil tygodnika „wSieci”. Zarówno w kategorii najbardziej interaktywnych stron, jak i pod względem „obsługi klienta” wyprzedził wszystkie tygodniki opinii! 

czytaj dalej

14.12.2015

Zmiana na stanowisku prezesa wydawnictwa Fratria

W związku z dynamicznym rozwojem i dążeniem do nieustannej poprawy osiąganych wyników, wydawnictwo Fratria sp. z o.o. ma przyjemność poinformować o zmianach w zarządzie spółki. Funkcję prezesa zarządu Fratrii obejmie były prezes Telewizji Polskiej SA, prezes spółki Apella Romuald Orzeł.

czytaj dalej

28.05.2015

Portal wPolityce.pl podwoił wyniki, w planach codzienne video i więcej kultury

Portal wPolityce.pl od wielu miesięcy utrzymuje się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. W maju najbardziej opiniotwórczy, konserwatywny serwis w polskim internecie zyskał wielomilionowe audytorium. W ciągu miesiąca (dane za Google Analytics, 25.04-25.05.2015) informacje z wPolityce.pl docierały do ponad 4 milionów użytkowników. Portal zanotował rekordowy wynik 43,5 miliona odsłon, przy niemal 13,5 miliona odwiedzin. Wydawca zapowiada kolejne zmiany w portalu.

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.