Gazeta Bankowa
 

Komunikaty prasowe

28 maja 2015

Portal wPolityce.pl podwoił wyniki, w planach codzienne video i więcej kultury

Portal wPolityce.pl od wielu miesięcy utrzymuje się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. W maju najbardziej opiniotwórczy, konserwatywny serwis w polskim internecie zyskał wielomilionowe audytorium. W ciągu miesiąca (dane za Google Analytics, 25.04-25.05.2015) informacje z wPolityce.pl docierały do ponad 4 milionów użytkowników. Portal zanotował rekordowy wynik 43,5 miliona odsłon, przy niemal 13,5 miliona odwiedzin. Wydawca zapowiada kolejne zmiany w portalu.

Portal wPolityce.pl jest według danych Instytutu Monitorowania Mediów jednym z najbardziej opiniotwórczych portali w polskim internecie. Serwis wPolityce.pl wyprzedził w marcu pod względem cytowalności portal tvn24.pl oraz dotychczasowego lidera – portal onet.pl i zajął pierwsze miejsce. Według danych za kwiecień, wPolityce.pl nadal jest w pierwszej dziesiątce najchętniej cytowanych portali. 

- Portal wPolityce.pl, podobnie jak tygodnik „wSieci” i inne tytuły Fratrii jest przygotowywany przez zespół doskonałych dziennikarzy – efektem jest zaufanie, jakim obdarzają nas czytelnicy. Nasze informacje cytowane są też często przez inne media. Najbardziej cieszy nas wynik oglądalności portalu – ponad cztery miliony użytkowników plasuje wPolityce.pl wśród największych mediów polskiego internetu – mówi Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl.

Wydawca wPolityce.pl – Grupa Medialna Fratria, zapowiada wprowadzenie do portalu także treści z serwisu kulturalnego, przygotowywanego przez redakcję wNas.pl, a w nowym studiu multimedialnym Fratrii przygotowywane będą codzienne komentarze wideo, które znajdą się w stałym miejscu na wPolityce.pl i uzupełniać mają informacje i komentarze na portalu.

- To naturalna strategia, polegająca na konsolidacji wokół wPolityce.pl portali uzupełniających ofertę Grupy Wydawniczej Fratria – mówi o wprowadzeniu treści z wNas.pl do wPolityce.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii odpowiedzialny za pion redakcyjny. – Portal wPolityce.pl jest głównym, chętnie odwiedzanym i cytowanym portalem wśród mediów konserwatywnych. To daje nam siły do pracy nad jeszcze lepszym wykorzystaniem potencjału całej grupy – tak, by odbiorcom dać jak najwięcej ciekawych informacji i dobrej publicystyki, a naszym partnerom biznesowym móc zaproponować kompleksową ofertę marketingową i reklamową. Wielu dostrzega siłę grupy Fratria i już z nami współpracuje.

W nowym newsroomie Fratrii powstaje studio multimedialne, w którym produkowane będą materiały wideo dla wszystkich tytułów grupy wydawniczej. Publikowane będą na stronach internetowych poszczególnych tytułów i w stałym miejscu na portalu wPolityce.pl.

Grupa Wydawnicza Fratria jest wydawcą tygodnika „wSieci” i „ABC Tygodnika Aktualnego, Bezkompromisowego, Ciekawego”, miesięczników „wSieci Historii”, „Fronda” i „Gazeta Bankowa”, a także portali wPolityce.pl, wGospodarce.pl i wNas.pl. 

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.