wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

18 czerwca 2019

Premier Mateusz Morawiecki laureatem nagrody Biało-Czerwone Róże Portalu wPolityce.pl


We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, redakcja portalu wPolityce.pl spotkała się ze swoimi Czytelnikami i Przyjaciółmi, by świętować swoje 9. urodziny. Podczas uroczystej gali została wręczona statuetka Biało-Czerwonych Róż portalu wPolityce.pl.

 - Jestem bardzo wzruszony i bardzo dziękuję za tę piękną nagrodę. Czuję, że to nagroda dla wielu osób, z którymi pracowałem, żeby spełnić cząstkę marzeń, które mieliśmy kilka lat temu – mówił premier Mateusz Morawiecki po wręczeniu statuetki.

Przyjaciele wolnego słowa, przyjaciele Polski, bardzo dziękuję za tę piękną nagrodę i czuję, że jest to nagroda dla wielu osób, z którymi dane mi było pracować tak blisko nad tym, żeby spełnić cząstka marzeń, które mieliśmy kilka lat temu. Chciałem szczególnie pogratulować portalowi wPolityce.pl tych 9 lat, to były trudne lata. Od 9 lat walczycie o prawdę, o wolność, o sprawiedliwość. (…) Pamiętam 9 lat temu, sięgając w przeszłość do waszych narodzin, moją rozmowę z jedną z osób, która się bardzo interesuje mediami i zaznaczyła mi swoją refleksję: „Nie wiedziałem, że pani prezydentowa Maria Kaczyńska była tak aktywna w wielu wymiarach (…). Wiemy doskonale, że przez długie lata, dekady III RP, scena medialna była zabetonowana. Właśnie Jacek i Michał swoimi działaniami, swoja rękawicą rzuconą możnym tego świata, przyczynili się do zasadniczego rozszczelnienia tego układu zamkniętego. Bardzo wam za to dziękuję i tego wam gratuluję —podkreślił premier.

Laudację na cześć Laureata wygłosił Michał Karnowski. -  Moment w którym jesteśmy zachęca do podsumowań i analiz. Prawie cztery lata temu Polacy zdecydowali o podjęciu ryzyka zasadniczej zmiany w naszym kraju. Świadomie używam słowa „ryzyka” – bo był to wybór dokonany wbrew większości tak zwanych autorytetów, na przekór podpowiedzi większości mediów straszących katastrofalnymi skutkami zmiany, bijących w tony przestrogi, idących pod prąd życzeniom największych oligarchów gospodarczych a także opiniom wielu instytucji brukselskich i pragnieniom mocarstw ościennych. W tym znaczeniu mandat jaki otrzymali nowy prezydent, nowa większość parlamentarna a w ślad za tym nowy rząd, był wyjątkowo demokratyczny, bardzo mocny i szczególnie zobowiązujący — mówił publicysta.

 

Biało-Czerwone Róże portalu wPolityce.pl zostały wręczone już po raz trzeci. W 2017 r. zostali uhonorowani pisarz i publicysta, Bronisław Wildstein oraz prezes PGNiG, Piotr Woźniak. Z kolei w ubiegłym roku statuetka trafiła do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Spotkanie urodzinowe zgromadziło liczne grono dziennikarzy, publicystów oraz Przyjaciół i  Czytelników portalu. Galę z okazji 9. urodzin zakończył koncert zespołu Kombi.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.