wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

2 marca 2017

Sieć Przyjaciół – dołącz do naszej społeczności!

Grupa Medialna Fratria uruchomiła na portalu wPolityce.pl łatwy dostęp do subskrypcji tygodnika „wSieci” w pakiecie z miesięcznikiem „wSieci Historii”, na wszystkich urządzeniach – komputerze, smartfonie i tablecie. Specjalnie dla członków Sieci Przyjaciół redakcja publikuje wydanie „wSieci Extra”. Do Sieci dołączyć można poprzez konto wPolityce.pl oraz pod adresem – www.siecprzyjaciol.pl .

Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”. Członkowie społeczności otrzymają dostęp do e-wydań  (pliki PDF) tygodnika „wSieci”, miesięcznika „wSieci Historii” oraz na czas trwania subskrypcji do specjalnych e-wydań „wSieci Extra” – w pierwszym specjalnym wydaniu redakcja publikuje zestaw dwunastu wywiadów przeprowadzonych przez Jacka i Michała Karnowskich w 2016 roku. Dodatkowo członek Sieci Przyjaciół może zamówić cotygodniowy newsletter z najlepszymi artykułami z portalu wPolityce.pl, który będzie otrzymywać  bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail.  

- Zgodnie z zapowiedziami realizujemy założenia strategii rozwoju grupy w internecie, wykorzystując potencjał tygodnika „wSieci” – tytułu uznanego przez czytelników, a także najpopularniejszego miesięcznika historycznego – „wSieci Historii”.  Sieć Przyjaciół jest społecznością czytelników, którzy korzystają z mediów elektronicznych, a którym oferujemy ekskluzywne, dodatkowe treści przygotowane przez zespół cenionych publicystów – mówi prezes Grupy Medialnej Fratria, Romuald Orzeł.

Sieć Przyjaciół zakłada możliwość wykupienia dostępów miesięcznych (w cenie 19,99 pln), kwartalnych, półrocznych i rocznych. Roczny dostęp, w cenie 159,99 pln premiowany jest prezentem – markową koszulką Red is Bad z logo „wSieci”.

Sześć lat temu Michał Karnowski otwierając portal wPolityce.pl pisał, że intencją niewielkiego zespołu jest stworzenie medium dynamicznego i nowoczesnego, nieustannie rozwijającego się, dostosowanego do nowych nawyków korzystania z mediów, ale i budującego społeczność. Dziś wPolityce.pl realizuje tę zapowiedź.

- Jesteśmy liderami rynku w wielu dziedzinach, ale wciąż się rozwijamy, zmieniamy zarówno portal, jak i nasze tytuły prasowe, reagując na potrzeby czytelników i odbiorców – mówi dziś Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Medialnej Fratria odpowiedzialny za redakcje wydawnictwa. - Mimo przeciwności i wielu ataków tygodnik „wSieci” to dziś najsilniejsze pismo pilnujące polskiej racji stanu w naszej ojczyźnie. Wokół portalu i tygodnika wyrosło wiele innych przedsięwzięć, wytworzyło się silne, łączące doświadczenie z młodością, środowisko. Od początku wszystkie pieniądze jakie pozyskujemy, przeznaczamy na rozwój. Ani jedna złotówka nie została zmarnowana – mówi Karnowski, przypominając, że wykupienie dostępu do Sieci Przyjaciół jest też sposobem na wsparcie działań mediów konserwatywnych.

- Sieć Przyjaciół to przede wszystkim środowisko, społeczność ludzi, którzy chcą być blisko spraw poruszających emocje Polaków, ale też chcą być w kontakcie z publicystami i dziennikarzami niezależnych mediów. Stając się członkami Sieci Przyjaciół pomagają rozwijać te media, dla których dobro Polski jest sprawą nadrzędną – mówi Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci”.

Do tej pory e-wydanie „wSieci” dostępne było w aplikacji wSieci na urządzeniach z systemem iOS (iTunes)  oraz Android (GooglePlay).  Aplikacja pozwala na korzystanie z wydań w formacie PDF wzbogaconych o interaktywne funkcje (share, video, galerie zdjęć). Teraz, dzięki Sieci Przyjaciół dostęp do prostej w obsłudze subskrypcji otrzymają też użytkownicy komputerów - czytelnicy portalu wPolityce.pl.

- Nasz portal od miesięcy figuruje w ścisłej czołówce najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w Polsce. Czytelnicy doceniają wiarygodność zamieszczanych informacji i niezależność prezentowanych na naszych stronach opinii – podkreśla Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu. – Wierzę, że dzięki Sieci Przyjaciół społeczność naszych czytelników będzie chętnie korzystać z dodatkowych treści i wydań „wSieci” przygotowywanych specjalnie dla tych odbiorców, którzy cenią łatwy i nowoczesny sposób odbioru prasy i mediów, także na smartfonach.

Zmienia się też sposób prezentacji materiałów wideo na stronie wPolityce.pl.

- Teraz w wygodnym panelu wideo dostępnych jest kilka najciekawszych filmów, udostępnionych w serwisie – zarówno lubiane przez użytkowników komentarze publicystów tygodnika „wSieci”, krótkie rozmowy dziennikarzy portalu z gośćmi redakcji, jak i materiały zewnętrzne – wyjaśnia Maciej Wośko, dyrektor wydawniczy Fratrii. – To pierwszy krok do udostępnienia rozbudowanej sekcji wideo w portalu.

Z publikacji w Sieci Przyjaciół można korzystać zarówno na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, e-czytniki, które obsługują format PDF), a każde wydanie oznaczone jest unikalnym, indywidualnym adresem odbiorcy. Aby dołączyć do  Sieci Przyjaciół należy zarejestrować się w serwisie www.wpolityce.pl do konta czytelnika. Dostęp można też uzyskać pod adresem www.siecprzyjaciol.pl .

- Zapraszamy do grona członków naszej społeczności. Wierzymy, że dzięki stałej subskrypcji naszych pism i przygotowanych specjalnie dla naszych Przyjaciół wydań, będziemy stałymi gośćmi w Waszych domach. Dzięki rozwojowi technologii możemy Wam zaproponować prosty dostęp do większego zbioru ciekawych artykułów, dobrej publicystyki i opinii – do mediów tworzonych z pasją i z misją, z wiarą w siłę interesu narodowego, do mediów opartych o polski kapitał i wartości konserwatywne – czytamy w liście skierowanym do użytkowników portalu wPolityce.pl.

Tygodnik „wSieci” utrzymuje stabilną pozycję lidera wśród konserwatywnych tygodników opinii – od wielu miesięcy odnotowuje najwyższą sprzedaż w tym segmencie. Zespół autorów tworzą cenieni przez czytelników – Piotr Zaremba, Jacek i Michał Karnowscy, Marzena Nykiel, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Piotr Skwieciński, Robert Mazurek, Jerzy Jachowicz, Tomasz Łysiak, Marek Pyza, Marcin Wikło, Łukasz Adamski, Grzegorz Górny, Jan Pietrzak, Dorota Łosiewicz, Ryszard Makowski, Jan Polkowski oraz Krystyna Grzybowska i wielu dziennikarzy, których artykuły nigdy nie pozostawiają czytelnika obojętnym na najistotniejsze tematy publicznej dyskusji w Polsce.

Grupa Medialna Fratria jest wydawcą największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – „wSieci”, a także najchętniej kupowanego miesięcznika o tematyce historycznej – „wSieci Historii”. Do Fratrii należą też portale wPolityce.pl oraz wGospodarce.pl wraz z miesięcznikiem „Gazeta Bankowa”. Tygodnik „wSieci” według danych ZKDP zanotował średnia sprzedaż ogółem w październiku 2016 na poziomie 71 379 egz.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.