wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

Święto Niepodległości na nowym portalu 2018.pl

Portal 2018.pl – to nowa strona internetowa gromadząca w jednym miejscu liczne informacje na temat uroczystości związanych ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości, a także wyjątkową lekcją historii – portalem zbierającym ciekawe artykuły i opracowania historyczne, których autorami są znani z łamów „wSieci Historii” i niezwykle cenieni autorzy. Grupa medialna Fratria zapowiada intensywny rozwój historycznej strony 2018.pl, której premiera zaplanowana została na 11 listopada 2017.

Portal 2018.pl to przedsięwzięcie wyjątkowe – w intuicyjny, przejrzysty sposób prezentuje dumną historię Rzeczypospolitej, drogę do niepodległości i sukcesy Polaków. Stulecie odzyskania wolności po latach zaborów – wielki jubileusz w 2018 roku, jest niezwykłą okazją, by portal poza przedstawieniem historii, w jednym miejscu gromadził informacje na temat obchodów, uroczystości i wydarzeń związanych z radosnym świętowaniem i wspominaniem dziejów Niepodległej.

- Chcemy pokazać naszą dumę ze zbliżających się obchodów roku 2018, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce w internecie łączące wszystkich, który są zainteresowani tą wielką polską rocznicą; miejsce, w którym będziemy gromadzić wszelkie informacje dotyczące tego, co dzieje się w całej Polsce w związku z 2018 r. – zapowiada redakcja portalu.

Portal zawiera zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, kalendarium obchodów, aktualności z całego kraju dotykające szeroko pojętej tematyki niepodległościowej, jak i – już wkrótce - omówienia tego, co już się wydarzyło: relacje, podsumowania, streszczenia.

Intencją wydawcy jest pomoc w promocji informacji o różnego rodzaju przedsięwzięciach historycznych, stąd do współtworzenia portalu zaproszone są instytucje, które chciałyby dotrzeć ze swoim przekazem do większej grupy odbiorców - miłośników polskiej historii.

Portal 2018.pl to także doskonałe teksty historyczne, znane z łamów wydawnictw Fratrii, przede wszystkim zaś ze stron miesięcznika "wSieci Historii", który ukazuje się już od ponad czterech lat. To teksty najlepszych autorów, które dotyczą polskich losów, sukcesów międzywojnia, tragedii obu wojen światowych, czasów PRL. Redakcja nie pomija wydarzeń z historii najnowszej, a także opowieści o najstarszych, formacyjnych wydarzeniach z dziejów Polski (archiwum artykułów jest cały czas uzupełniane).

Redakcja portalu ma aspiracje stać się forum debaty publicznej na temat dziejów Polski, stąd profile 2018.pl są oczywiście obecne w mediach społecznościowych - Facebook czy Twitter, gdzie na bieżąco dziennikarze informują, co ciekawego dzieje się na stronach 2018.pl.

Portal 2018.pl chce być punktem orientacyjnym i miejscem wyjątkowej lekcji historii, wymiany opinii wszystkich dumnych z wielkiej rocznicy i oczywiście niepodległości Rzeczypospolitej. Polecamy wizytę na portalu i zapraszamy do jego współtworzenia. Zapraszamy też na FB - www.facebook.com/2018pl

 

 

 

 

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.