wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

19 czerwca 2018

Telewizja wPolsce.pl obchodzi 1 urodziny. Od czerwca korespondentem parlamentarnym jest Marcin Fijołek

W poniedziałek 19 czerwca 2017 roku, o godz. 9.00 rozpoczęło nadawanie studio telewizyjne wPolsce.pl. Pierwszym gościem nowej telewizji była premier Beata Szydło. Tak startował nowy projekt grupy medialnej Fratria. Dziś telewizja wPolsce.pl to pełnowymiarowy, profesjonalnie tworzony i nadawany kanał publicystyczny dostępny m.in. na platformie Cyfrowego Polsatu i w kilkunastu sieciach kablowych.

Studio wPolsce.pl od roku nadaje codzienny program w tzw. live streamingu na stronie www.wpolsce.pl oraz stronie głównej wPolityce.pl. Materiały dostępne są również w mediach społecznościowych – na kanale YouTube (www.youtube.com/c/TelewizjawPolsce), Facebooku ( www.facebook.com/TelewizjawPolsce) oraz na Twitterze (https://twitter.com/wPolscepl). W ostatnich tygodniach kanał ten odniósł spory sukces. Dzienny zasięg streaming'u stacji (a więc relacji na żywo) w serwisie Youtube sięgnął 80 tysięcy unikalnych użytkowników, a miesięcznie streaming ten dociera do ponad 1 300 000 unikalnych użytkowników.

Od grudnia ubiegłego roku program dostępny jest też na platformie Cyfrowy Polsat, we wszystkich pakietach od Mini HD. Stacja nadawana jest na pozycji 196, a ramówka wPolsce.pl to dziś już 12 godzin codziennych programów publicystycznych, relacji, rozmów i reportaży.

Telewizja wPolsce.pl to przede wszystkim aktualne komentarze i programy publicystyczne oraz felietony filmowe. Rozmowy polityczne a także przeglądy prasy i portali poprowadzą m.in. Jacek i Michał Karnowscy, Wojciech Biedroń, Dorota Łosiewicz, Marek Pyza, Marcin Wikło, Konrad Kołodziejski czy Ryszard Makowski. Unikatowym programem jest ceniony przez widzów przegląd prasy zagranicznej Aleksandry Rybińskiej. Autorzy znani doskonale czytelnikom tygodnika „Sieci” codziennie przygotowują kilkugodzinne pasma publicystyczne. Z kolei dziennikarze „Gazety Bankowej” oraz portalu wGospdarce.pl podejmują na antenie rozmowy dotyczące bieżących wydarzeń gospodarczych i najgorętszych tematów z ekonomii.

Stałe programy ramówki wPolsce.pl zyskują coraz większe grono widzów, a dzięki dostępności archiwalnych programów na stronach internetowych wPolityce.pl i wGospodarce.pl stali odbiorcy chętnie wracają do rozmów z najbardziej popularnymi politykami, ekspertami i komentatorami.

Od czerwca wPolsce.pl ma też nowego stałego korespondenta parlamentarnego – Marcin Fijołek, relacjonuje codziennie najgorętsze wydarzenia w Sejmie i Senacie, rozmawia z politykami, a na portalu wPolityce.pl komentuje decyzje parlamentarzystów.

- Moim pierwszym i podstawowym zadaniem w parlamencie będzie możliwie szerokie i rzetelne relacjonowanie tego, co dzieje się w Sejmie i Senacie – mówi Marcin Fijołek. - Oddamy głos samym zainteresowanym zarówno ze strony rządu, jak i opozycji, a procesy polityczne, które wraz z ekipą realizacyjną zobaczymy i usłyszymy postaram się przełożyć na przystępny język i wyjaśnić widzom, a czasem okrasić publicystycznym komentarzem; po ten ostatni odeślę już na nasz portal wPolityce.pl.

– Marcin Fijołek doskonale odnajduje się w pracy reportera sejmowego. Jego profesjonalizm, komunikatywność i szerokie kontakty oraz doświadczenie, które wyniósł z portalu wPolityce.pl gwarantują ciekawe i merytoryczne wywiady z politykami wszelkich opcji politycznych – mówi redaktor naczelna wPolsce.pl, Agata Rowińska. - Jesteśmy telewizją konserwatywną, ale szanujemy zdanie opozycji, o czym można przekonać się na antenie telewizji wPolsce.pl.

Dziennikarze wPolsce.pl zapowiadają, że będą wszędzie tam, gdzie jest dynamika polityczna i społeczna. Publicystyka telewizyjna potrzebuje bowiem wydarzeń by wzbudzać to, co w telewizji najcenniejsze – emocje widzów.

Telewizja na żywo jest medium przekazującym emocje w sposób szczególny – błyskawiczny i angażujący, co udowadnia codziennie zespół wPolsce.pl. Zapraszamy do oglądania programów.

 

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.