wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

19 listopada 2018

Trwa Plebiscyt Człowiek Wolności 2018!

Przypominamy, że trwa Plebiscyt tygodnika Sieci, w którym wybieramy Człowieka Wolności roku 2018. Do 30 listopada 2018 r. można zgłaszać swoich kandydatów do naszego wyjątkowego wyróżnienia.

W tym roku już po raz szósty wybierzemy Człowieka Wolności tygodnika Sieci. Po raz pierwszy plebiscyt zorganizowaliśmy w 2013 roku. Czytelnicy i Kapituła honorują Polaków szczególnie zasłużonych dla budowy demokracji i obrony wolności słowa w naszym kraju. Szukamy patrioty, dla którego wolność jest wartością najważniejszą, a jej ochrona i szerzenie codzienną powinnością.

Laureatką wyróżnienia za 2017 rok została Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego. We wcześniejszych edycjach nagrodziliśmy: za rok 2016 prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, za rok 2015  Prezydent Andrzej Duda. W pierwszych edycjach wyróżniliśmy poetę Jarosława Marka Rymkiewicza i historyka z IPN prof. Krzysztofa Szwagrzyka.

Zapraszamy Czytelników, by razem z nami wybierali Człowieka Wolności 2018. Aby zgłosić kandydata do plebiscytu wystarczy kupić tygodnik Sieci ze specjalnym kuponem, który uprawnia do oddania głosu. Prosimy wypełnić kupon i przesłać go do 30 listopada 2017 r. na adres: Fratria Sp. z o.o., ul. Finlandzka 10, 03-903 Warszawa, z dopiskiem „Plebiscyt”.

Głosować można również na www.wsieciprawdy.pl. Tam też dostępny jest regulamin plebiscytu.

Wybierz z nami Człowieka Wolności 2018 Tygodnika Sieci!

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.