wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

20 marca 2018

Wyjątkowe dodatki historyczne dla czytelników tygodnika Sieci i członków Sieci Przyjaciół

„Bohaterowie Niepodległej” oraz „Polacy, którzy zmienili świat” – to unikatowe dodatki, które w 2018 roku otrzymują Czytelnicy tygodnika „Sieci”. Teraz cały cykl dostępny będzie również dla prenumeratorów Sieci Przyjaciół.

Cykl „Bohaterowie Niepodległej” to autorska opowieść o niezwykłych ludziach, którym Polska zawdzięcza Niepodległość. Seria ukazuje się wraz z tygodnikiem Sieci w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Z kolei „Polacy, którzy zmienili świat”, czyli seria o polskich wynalazcach, odkrywcach, innowatorach, którzy uczynili świat lepszym, dołączana jest do tygodnika w pierwszy poniedziałek miesiąca.

Czytelnicy, którzy chcą zebrać całą kolekcję obu serii historycznych, a przeoczyli wydanie papierowe z dodatkami, już teraz, dzięki subskrypcji Sieci Przyjaciół mają taką możliwość!

Zapraszamy do lektury tygodnika Sieci i subskrypcji Sieci Przyjaciół. Dołącz do Sieci Przyjaciół!

Sprawdź na www.SiećPrzyjaciół.pl

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.