wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

22 sierpnia 2018

Złote Kamery Telewizji wPolsce.pl przyznane

Podczas pierwszych urodzin telewizji wPolsce.pl przyznano - po raz pierwszy - wyjątkowe wyróżnienia – Złote Kamery Telewizji wPolsce.pl.

Uroczyste, pierwsze urodziny telewizji wPolsce.pl odbyły się na Bulwarach Wiślanych w Warszawie we wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Spotkanie zgromadziło liczne grono parlamentarzystów, dziennikarzy, publicystów oraz Przyjaciół i Widzów stacji. W trakcie imprezy urodzinowej poznaliśmy laureatów przyznanych - po raz pierwszy - Złotych Kamer Telewizji wPolsce.pl. Z rąk zarządu wydawnictwa Fratria statuetki otrzymali: Michał Dworczyk, Patryk Jaki, Kacper Płażyński oraz Małgorzata Wassermann.

 - Dziękuję, to bardzo wzruszająca chwila. (…) Chciałem podziękować Wam wszystkim, za to, że młodzi ludzie (...) patrząc na Was mają wiarę i widzą, że dzięki ciężkiej pracy można spełniać marzenia. Można osiągnąć sukces — mówił szef KPRM, Michał Dworczyk, który jako pierwszy otrzymał statuetkę.

Kolejny laureat, wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki, przyznał, że telewizja wPolsce.pl jest jedną z jego ulubionych. Podziękował również wszystkim, którzy udzielili mu wsparcia szczególnie w ostatnim czasie. –Nagrodę chciałbym zadedykować wszystkim osobom, które wspierały mnie w ostatniej walce i decyzji (…). Coś co nazywali niektórzy mission impossible. Okazuje się, że w stolicy są bardzo duże pokłady osób, które chcą, by na stulecie odzyskania Niepodległości, Warszawa była uczciwa – zaznaczył Jaki.

Trzecia statuetka trafiła do Kacpra Płażyńskiego - Telewizja wPolsce.pl jest wyjątkową. Za nieduże pieniądze pokazujecie, jak robić uczciwe media bez pogoni za sensacją. Takiego forum debaty w Polsce wciąż brakuje, dlatego takie media muszą się rozwijać. Pokazujecie Polskę taką jaka ona jest. Życzę dalszych sukcesów — zaznaczył Płażyński.

Czwarte wyróżnienie otrzymała z kolei poseł Małgorzata Wassermann -  Powiem krótko. Bardzo serdecznie dziękuję, jest to dla mnie bardzo ważne wyróżnienie. Cieszę się z rocznicy telewizji, ale przede wszystkim bardzo Wam dziękuję za Waszą codzienną pracę. (…) Nigdy się nie złamaliście. Z Was czerpałam siłę. Były takie momenty w moim życiu, kiedy myślałam, że być może w Polsce nic się już nie zmieni. Wy się nie złamaliście, to znaczy, że my też nie możemy — powiedziała Małgorzata Wassermann odbierając nagrodę.

Telewizję wPolsce.pl można oglądać w internecie: www.wPolsce.pl, na portalu wPolityce.pl, w serwisie YouTube i na Faaceboku. Kanał dostępny jest również na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 196 oraz UPC Polska Mediabox pozycja 339, Horizon/Kaon pozycja 121 i wybranych sieciach przewodowych.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.