wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

wPolityce.pl

Najsilniejszy portal po stronie prawdy – głosił claim umieszczony przez wiele lat na winiecie wPolityce.pl. Tworzony przez zespół publicystów konserwatywnych portal opiera się na autorskich komentarzach i omówieniach informacji, własnych wywiadach i rozmowach oraz ostrych polemikach z prasą „mainstreamową”.

Od 2014 roku internauci mogą korzystać z zupełnie nowej formuły projektu, odmienionej pod względem formy, jeszcze bogatszej w treści, ale niezmiennej w swoich fundamentalnych zasadach – tworzenia ambitnych, dynamicznych, a przede wszystkim uczciwych polskich mediów.

Strona wPolityce.pl odnotowuje miesięcznie niemal 9 milionów odwiedzin, a profile portalu na Facebooku i Twitterze angażują codziennie tysiące użytkowników platform społecznościowych. wPolityce.pl jest nowoczesnym portalem, zdolnym konkurować z największymi portalami horyzontalnymi. Dzięki nowej technologii i nowym funkcjonalnościom serwisu portal oferuje więcej możliwości czytelnikom i reklamodawcom, którzy szukają w Internecie miejsc wielowymiarowych, nieograniczanych projektem adresowanym tylko do części odbiorców.

MARZENA NYKIEL
REDAKTOR NACZELNA wPolityce.pl   

Portal wPolityce.pl jest przestrzenią wolności i niezależności. Prowadzimy odważną debatę, szukamy odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, mówimy o sprawach, o których inni próbują zapomnieć. Jesteśmy jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Sięgamy po najnowsze technologie, ale nadal pozostajemy wierni temu, co najważniejsze. Wyznacznikiem naszego rozwoju jest troska o Polskę w duchu prawdy, dobra i piękna.

 
wPolityce.pl

 
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.