wSieci Historii Gazeta Bankowa
   
wPolsce.pl

wPolsce.pl

Telewizja wPolsce.pl to nowy kanał publicystyczno-informacyjny, emitowany od początku czerwca 2017 r. – najpierw w internecie, a w kolejny etapie również w sieci telewizji przewodowej. Codzienne program stacji tworzą dziennikarze związani z tygodnikiem „Sieci” oraz portalem wPolityce.pl, m. in.: Michał i Jacek Karnowscy, Dorota Łosiewicz, Edyta Hołdyńska, Konrad Kołodziejski, Wojciech Biedroń, Maciej Wośko, Marcin Wikło, Marek Pyza, Marcin Fijołek i wielu innych. Redaktor naczelną telewizji jest Agata Rowińska.

Nowa telewizja już zdobyła sobie uznanie setek tysięcy internautów i zainteresowanie widzów.

Agata Rowińska
Redaktor naczelna wPolsce.pl

Ideą, na której budujemy telewizje wPolsce.pl, jest wolność. Tę fundamentalną dla nas wartość przejęliśmy z portalu wPolityce.pl oraz tygodnika „Sieci”. To właśnie ich dziennikarze pokazali, że można inaczej opisywać Polskę, i być z niej dumnym. Teraz telewizja wPolsce.pl dołączyła do mediów, które pilnują Polski.

 

 
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.