wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

17 kwietnia 2015

Grupa Medialna Fratria zmienia siedzibę

Grupa Medialna Fratria, wydawca debiutującego w przyszłym tygodniu nowego pisma popularnego „ABC tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy” zmienia siedzibę. W ciągu ostatnich dwóch lat uruchomiliśmy kilka nowych projektów, to naturalny rozwój firmy – mówi prezes Fratrii, Tomasz Przybek.

Do tej pory redakcje pism Fratrii, wraz z newsroomem portalu wPolityce.pl i pracownikami wydawnictwa zajmowały budynek przy ul. Poselskiej w Warszawie. W związku z uruchomieniem nowego tygodnika zespół redakcyjny i biuro reklamy powiększyły się o nowych współpracowników.

- Rozwijamy się. W ciągu dwóch lat uruchomiliśmy cztery projekty prasowe, rozwinął się też newsroom portali internetowych. Zawsze deklarowaliśmy, że zalążkiem sukcesu grupy wydawniczej jest rozsądne dysponowanie kosztami i to się sprawdziło – mówi Tomasz Przybek. – W nowym budynku jest trochę więcej miejsca. Chcemy zbudować nowoczesny, profesjonalny newsroom multimedialny pozwalający na wykorzystanie potencjału grupy i różnych kanałów dystrybucji informacji.

Nowa siedziba Fratrii to pięciopięAtrowy, niewielki biurowiec przy ul. Finlandzkiej w Warszawie, na Saskiej Kępie. Wydawnictwo wynajęło 750 m kwadratowych. Przeprowadzka planowana jest na połowę maja.

- Przyzwyczailiśmy się do Saskiej Kępy, dlatego cieszymy się, że zostajemy w okolicy – mówi Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych. – Nowy newsroom ma ułatwić nam komunikację między redakcjami i współpracę wszystkich tytułów wydawanych przez Fratrię. Z niewielkiego wydawnictwa zmieniamy się w liczącą się na rynku czytelniczym i reklamowym grupę medialną – więc przeprowadzka jest uzasadnioną i wręcz konieczną decyzją.

Grupa Wydawnicza Fratria jest wydawcą tygodników „wSieci”, „ABC Tygodnik aktualny, bezkompromisowy, ciekawy”, miesięczników „Gazeta Bankowa”, „Fronda” i „wSieci Historii” oraz portali wPolityce.pl i wGospodarce.pl.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.