wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

20 kwietnia 2018

Promocja na wiosnę – subskrypcja za pół ceny lub wyjątkowy prezent!

Trwa wyjątkowa promocja dla Czytelników tygodnika Sieci, miesięcznika wSieci Historii i portalu wPolityce.pl. Tylko teraz dostęp do miesięcznej subskrypcji Sieci Przyjaciół kosztuje jedynie 9,99 zł. Z kolei wybór półrocznej subskrypcji premiowany jest wyjątkową publikacją – książką Michała i Jacka Karnowskich „Pilnujemy Polski”. Każdy, kto zdecyduje się na roczny dostęp otrzyma w prezencie unikatowy t-shirt marki Red is Bad z wyhaftowanym logo tygodnika Sieci.

Wejdź na Sieć Przyjaciół i dołącz do naszej społeczności już dziś!

Dzięki stałej subskrypcji naszych pism i przygotowanych specjalnie dla naszych Przyjaciół wydań, chcemy być stałymi gośćmi w Waszych domach – na komputerach, na tabletach i urządzeniach mobilnych. Przypominamy również o wyjątkowych publikacjach „Sieci Extra”, które dostępne są dla subskrybentów Sieci Przyjaciół - „Bohaterowie Niepodległej” oraz „Polacy, którzy zmienili świat” – to unikatowe dodatki, które w 2018 roku otrzymują nasi Czytelnicy.

Cykl „Bohaterowie Niepodległej” to autorska opowieść o niezwykłych ludziach, którym Polska zawdzięcza Niepodległość. Seria ukazuje się wraz z tygodnikiem Sieci w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. Z kolei „Polacy, którzy zmienili świat”, czyli seria o polskich wynalazcach, odkrywcach, innowatorach, którzy uczynili świat lepszym, dołączana jest do tygodnika w pierwszy poniedziałek miesiąca. Czytelnicy, którzy chcą zebrać całą kolekcję obu serii historycznych, a przeoczyli wydanie papierowe z dodatkami, już teraz, dzięki subskrypcji Sieci Przyjaciół mają taką możliwość!

Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji i zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi.

Zapraszamy do lektury tygodnika Sieci i subskrypcji Sieci Przyjaciół. Sprawdź na www.SiećPrzyjaciół.pl

 

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.