wSieci Historii Gazeta Bankowa
   

Komunikaty prasowe

8 lutego 2018

W poniedziałek uroczysta gala Człowiek Wolności 2017 tygodnika „Sieci”. Laureatką Julia Przyłębska

Uroczysta gala Człowiek Wolności 2017 tygodnika „Sieci”, odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12. lutego, w warszawskim Hotelu Marriott. Podczas uroczystości uhonorowana zostanie Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska. To już piąta edycja plebiscytu, który wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla wolnej Polski.

Co roku czytelnicy tygodnika „Sieci” oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą redaktorzy naczelni i publicyści grupy medialnej Fratria, przyznają tytuł Człowieka Wolności osobie szczególnie zasłużonej w dziele troski o wolną Polskę. W poprzednich latach tytułem tym zostali uhonorowani historyk IPN prof. Krzysztof Szwagrzyk, poeta i pisarz Jarosław Marek Rymkiewicz. W roku 2015 tytuł i statuetkę otrzymał Prezydent Andrzej Duda, a w ubiegłym roku laureatem nagrody został Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

W wyborze Człowieka Wolności szczególnie ważne dla organizatorów i Kapituły są głosy Czytelników, one bowiem wskazują, kto w przestrzeni publicznej zasłużył na uwagę i szacunek Polaków oraz na uhonorowanie tym zaszczytnym tytułem. W tym roku tę uwagę zwróciła sędzia  Julia Przyłębska, której wybór na stanowisko Prezesa Trybunału Konstytucyjnego jest postrzegany jako początek odbudowy wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Kapituła przyjęła tę propozycję.

Uroczysta gala Człowiek Wolności 2017 2017 tygodnika „Sieci”, podczas której uhonorowana zostanie tegoroczna laureatka plebiscytu, Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 lutego w Hotelu Marriott w Warszawie.

Galę poprowadzą dziennikarze Agata Konarska i Michał Adamczyk, a wydarzenie uświetni występ polskiego wirtuoza akordeonu, Marcina Wyrostka z zespołem.

Uroczystość transmitowana będzie od godz. 19:00 na antenie telewizji wPolsce.pl, relację z gali widzowie będą mogli zobaczyć w TVP 2 o godz. 21:55.

Złotym partnerem wydarzenia jest spółka Orlen, partnerami strategicznymi Alior Bank, Bank Pekao S.A. oraz PZU. Parterami głównymi gali są spółki Energa, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, PKO Bank Polski, Tauron i Synthos. Partnerem jest PKP S.A., a partnerami wspierającymi: Grupa Cedrob, GetBack, Kasa Stefczyka, grupa PERN oraz Poczta Polska. Patronat medialny nad uroczystością objęła Telewizja Polska. Galę współorganizuje agencja marketingu zintegrowanego Apella S.A. 

Piąta edycja plebiscytu Człowiek Wolności tygodnika „Sieci” zwieńczyła kolejny rok obecności Grupy Medialnej Fratria na rynku mediów. W portfolio Grupy znajdują się między innymi: tygodnik Sieci należący do grona najbardziej opiniotwórczych i najczęściej cytowanych tytułów prasowych w Polsce, portal wPolityce.pl – jeden z liderów cytowalności wśród mediów internetowych, prestiżowy miesięcznik ekonomiczny Gazeta Bankowa, miesięcznik wSieci Historii, portal gospodarczy wGospodarce.pl, a także uruchomiona w 2017 r. telewizja wPolsce.pl.

powrót...
 

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.