opiniotworcze wSieci Historii Gazeta Bankowa
     
02.03.2017

Sieć Przyjaciół – dołącz do naszej społeczności!

Grupa Medialna Fratria uruchomiła na portalu wPolityce.pl łatwy dostęp do subskrypcji tygodnika „wSieci” w pakiecie z miesięcznikiem „wSieci Historii”, na wszystkich urządzeniach – komputerze, smartfonie i tablecie. Specjalnie dla członków Sieci Przyjaciół redakcja publikuje wydanie „wSieci Extra”. Do Sieci dołączyć można poprzez konto wPolityce.pl oraz pod adresem – www.siecprzyjaciol.pl .

czytaj dalej

04.11.2016

Henryk Uzdrowski w zarządzie Fratrii

Henryk Uzdrowski objął stanowisko członka zarządu Grupy Medialnej Fratria, wydawcy tygodnika “w Sieci”, miesięcznika “w Sieci Historii”, portalu wPolityce.pl, “Gazety Bankowej” i portalu wGospodarce.pl. Uzdrowski odpowiada w grupie za finanse oraz działy handlowe. Wcześniej pełnił funkcję prokurenta oraz dyrektora finansowego Fratrii.

czytaj dalej

24.06.2016

Opiniotwórcze media Fratrii liderami w rankingu IMM

Grupa Medialna Fratria jest wydawcą dwóch spośród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce – wynika z raportów Instytutu Monitorowania Mediów. W maju zarówno portal wPolityce.pl, jak i tygodnik „wSieci” były najchętniej cytowanymi mediami w swoich kategoriach. „wSieci” jest też w czołówce ogólnego rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce, zawierającego także dzienniki i rozgłośnie radiowe.

czytaj dalej

20.06.2016

Jarosław Skorupa pokieruje reklamą we Fratrii

Jarosław Skorupa, dotychczasowy Business Development Director agencji interaktywnej 3Digits objął stanowisko Dyrektora Biura Reklamy Grupy Medialnej Fratria. 

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.