wSieci Historii Gazeta Bankowa
   
03.03.2017

Dziękujemy za zaufanie – wPolityce.pl i tygodnik „wSieci” najbardziej opiniotwórczymi mediami w Polsce

Tygodnik „wSieci” zajął pierwsze miejsce w rankingu najchętniej cytowanych tygodników opinii w Polsce. Według opublikowanych przez Instytut Monitorowania Mediów danych dotyczących cytowalności mediów w styczniu 2017 roku, „wSieci” wyprzedził „Newsweeka” i „Do Rzeczy”. Także portal wPolityce.pl utrzymał wysokie notowania i zajął w styczniu drugie miejsce wśród portali internetowych – za Onet.pl. Warto zaznaczyć, że w podsumowaniu za cały ubiegły rok, które obejmuje prasę, radio, telewizję i internet znalazły się tylko dwa portale – wp.pl i wPolityce.pl.

czytaj dalej

02.03.2017

Sieć Przyjaciół – dołącz do naszej społeczności!

Grupa Medialna Fratria uruchomiła na portalu wPolityce.pl łatwy dostęp do subskrypcji tygodnika „wSieci” w pakiecie z miesięcznikiem „wSieci Historii”, na wszystkich urządzeniach – komputerze, smartfonie i tablecie. Specjalnie dla członków Sieci Przyjaciół redakcja publikuje wydanie „wSieci Extra”. Do Sieci dołączyć można poprzez konto wPolityce.pl oraz pod adresem – www.siecprzyjaciol.pl .

czytaj dalej

04.11.2016

Henryk Uzdrowski w zarządzie Fratrii

Henryk Uzdrowski objął stanowisko członka zarządu Grupy Medialnej Fratria, wydawcy tygodnika “w Sieci”, miesięcznika “w Sieci Historii”, portalu wPolityce.pl, “Gazety Bankowej” i portalu wGospodarce.pl. Uzdrowski odpowiada w grupie za finanse oraz działy handlowe. Wcześniej pełnił funkcję prokurenta oraz dyrektora finansowego Fratrii.

czytaj dalej

24.06.2016

Opiniotwórcze media Fratrii liderami w rankingu IMM

Grupa Medialna Fratria jest wydawcą dwóch spośród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce – wynika z raportów Instytutu Monitorowania Mediów. W maju zarówno portal wPolityce.pl, jak i tygodnik „wSieci” były najchętniej cytowanymi mediami w swoich kategoriach. „wSieci” jest też w czołówce ogólnego rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce, zawierającego także dzienniki i rozgłośnie radiowe.

czytaj dalej

Strona:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fratria

Kontakt

Fratria sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

tel.  22 616 36 00
e-mail: redakcja@fratria.pl

Dane spółki

Fratria sp. z o.o. zarejestrowana      w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku               pod nr KRS 0000429681 
NIP: 113-285-77-90

Kapitał zakładowy: 5 570 600 zł

Multimedia

Nowoczesne technologie umożliwiają tworzenie coraz bardziej efektownych i multimedialnych projektów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kampanii promocyjnej.

Dom mediowy

Właściwy dobór kanałów komunikacji to klucz do sukcesu wszelkich kampanii wizerunkowych. Dlatego istotnym elementem kampanii jest tworzenie planów mediowych i zakup mediów, które z powodzeniem możesz powierzyć w nasze ręce.

Agencja public relations

Reklama bez profesjonalnej otoczki PR jest niewystarczającym środkiem komunikacji z klientem. Dlatego działania promocyjne wspieramy również kompleksowymi, przemyślanymi działaniami wizerunkowymi.

Agencja interaktywna

Posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje sukcesu w sieci. Zaskocz innych wielobarwnym i nietypowym podejściem do promocji w wirtualnym świecie, co przełoży się na konkretne korzyści w rzeczywistości.

Agencja reklamowa

Wyróżnij się na tle innych atrakcyjną, efektowną i trafiającą do odbiorcy kampanią reklamową! Dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojona idealnie na miarę - dokładnie taka, jaką chcesz.

Wydawnictwo

Przekaz informacyjny powinien być nie tylko zaskakujący i efektowny, ale przede wszystkim rzeczowy. Nasze profesjonalne wydawnictwo gwarantuje bezbłędne opracowanie edytorskie i merytoryczne wydawanych materiałów.